شرکت برگزیده

گشت سلامت آریا

آریامدتور پلت‌فرم گردشگری سلامت (مدیکال توریسم)، بستری برای جذب بیماران خارجی و معرفی آن‌ها به...

چرا باید به شرکت های تسهیلگر اعتماد کنیم؟

تسهیلگرها شرکت هایی هستند که فرآیند معالجه شما را در ایران مدیریت می کنند. از روند ارسال پرونده پزشکی در کشور شما گرفته تا گرفتن ویزا، بلیط و معالجه پزشکی.

اصولا تسهیل کنندگان گردشگری پزشکی با توجه به اطلاعات دقیقی که از مقاصد یا مقصد مورد نظر گردشگران دارند می توانند به تمامی سئوال های احتمالی پاسخ دقیق ارائه کنند که معمولا رسیدن به پاسخ این سئوال ها برای خود گردشگران یا غیرممکن است یا بسیار زمانبر خواهد شد.

آشنایی با مراکز پزشکی:

وقتی تسهیل کنندگان گردشگری پزشکی با یک مرکز پزشکی قرارداد همکاری امضاء میکنند تمامی مدارک و گواهینامه های مورد نیاز بیماران و گردشگران را به صورت رسمی چک کرده و اعتبار آنها را از نهادهای مربوطه ارزیابی میکنند و این اتفاق برای گردشگران امتیاز بسیار بالایی خواهد داشت.

لجستیک:

تسهیل کنندگان میتوانند خدمات مورد نیاز گردشگران را حتی قبل از آغاز سفر هماهنگ کنند، به صورتی که گردشگران تنها کاری که باید انجام دهند بستن چمدان و خروج از منزل خواهد بود. چون در بسیاری از موارد حتی رسیدن به فرودگاه مبداء و بازگشت به منزل نیز در پکیج دیده شده و خودروی اختصاصی برای گردشگران فرستاده خواهد شد.

دریافت بیمه های یکپارچه:

در برخی موارد تنوع و تعدد خدمات مورد نظر گردشگران باعث میشود گردشگران برای تامین بیمه نامه های یکسان و متشکل دچار مشکلاتی بشوند درحالی که وقتی از تسهیل کنندگان استفاده میکنیم قطعا پوشش بیمه ای کامل و مناسب خواهیم داشت.

تسهیلگران اقامتگاه ها ، حمل و نقل ، هتل ها و امور دیگر شما را مدیریت می کنند تا شما در یک مکان منحصر به فرد در جهانگردی از صلح و امنیت کامل برخوردار شوید.

شرکت های منتخب

گشت سلامت آریا

گشت سلامت آریا

star_half star star star

به راهنمایی احتیاج دارید؟!

با تریپومدیک در ارتباط باشید